$100 000 до Надзвичайного фонду ЮНІСЕФ для допомоги Україні (UNICEF Ukraine Emergency Fund), створеного для надання гуманітарної допомоги дітям і сім’ям та усунення наслідків негативного впливу, спричиненого війною та COVID-19.

$50 000 до Програми канадського відділення Червоного Хреста з подолання гуманітарної кризи в Україні (Canadian Red Cross Ukraine Humanitarian Crisis Appeal), яка надасть можливість Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця вирішувати гуманітарні питання в Україні. Такі питання охоплюють підвищення рівня готовності, надання негайної та тривалої допомоги, довготривале відновлення, покращення життєздатності та інші гуманітарні заходи за необхідності.    

$50 000 до Агенції ООН у справах біженців у Канаді (United Nations Refugee Agency Canada – UNHCR), яка допомагатиме в наданні безпечних умов та притулку українцям, змушеним покинути свої домівки

$100 000 до Канадсько-української імміграційної служби (Canadian Ukrainian Immigrant Aid Society – CUIAS) на надання первинної допомоги з поселенням для осіб, які були вимушені покинути свої домівки та хочуть оселитися в районі Великого Торонто.  

$100 000 до Канадсько-української фундації (Canada-Ukraine Foundation), аби посприяти наданню первинної допомоги з поселенням українцям, які шукають безпечний притулок у Канаді. 

$100 000 до організації Talent Beyond Boundaries для надання кваліфікованим біженцям необхідних можливостей з облаштування нового життя в Канаді за допомогою працевлаштування.

«Люди України потребують негайної допомоги. Зважаючи на терміновий характер ситуації, ми приєднуємося до канадців і людей з усього світу та долучаємося до поточних програм, аби забезпечувати надання українцям гуманітарної допомоги». 

Відкрити безкоштовний банківський рахунок

Подати заяву на попередньо схвалену кредитну картку